Конструкція

Масивна дошка

Масивну дошку насправді можна називати королевою серед дерев’яних підлог. Вона складається з індивідуальних дошок різних розмірів, які зроблені безпосередньо з дерева на всю товщину. Саме тому в народі цю дошку ще називають – масив. Однією з найбільших переваг є те, що масивна дошка може бути відремонтована велику кількість разів, що підтверджено століттями. В масиві Ви можете знайти ексклюзивні варіанти для будь-якого інтер’єру, починаючи з індивідуальних кольорів і закінчуючи різними екзотичними породами: тік, горіх, мербау і т д. Не потрібно також забувати, що масив – продукт який виготовлений з екологічно чистого матеріалу.

Тришарова дошка

Як випливає із самої назви тришарові підлоги зроблені з трьох шарів деревини. Верхній шар – ламелі з цінних порід деревини завтовшки до 4 мм, що дозволяє витримати до 4 ремонтів. Середній і нижній шари виконанні з сосни, причому середній шар розташований перпендикулярно до інших шарів дошки. Ця конструкція робить продукт стабільним до зовнішніх чинників, що і є одною з найбільших переваг. Також великим плюсом можна назвати відносно простий і дешевий монтаж тришарової підлоги.

Типи замкових з’єднань

На сьогодні є 2 типи замкових з’єднань. Традиційне з’єднання «шип-паз». Його кладання передбачає обов’язкове приклеювання підлоги до основи. Масивна дошка виконується тільки з таким типом замкового з’єднання. Другий тип замкового з’єднання був винайдений завдяки ламінату та дозволяє монтувати підлогу на підклад «плаваючим» способом, уникаючи використання клеїв. Тришарова дошка може мати як один так і другий тип замкового з’єднання. Ми пропонуємо два варіанти з’єднання: з V-образним кантом і без нього. Але на сьогоднішній день більш популярним є V-образне з’єднання. З ним Ви зможете підкреслити красу і індивідуальність кожної ламелі . Також не потрібно забувати, що такий вид є набагато практичнішим.