Конструкція

Масивна дошка

Масивну дошку насправді можна називати королевою серед дерев’яних підлог. Вона складається з індивідуальних дошок різних розмірів, які зроблені безпосередньо з дерева на всю товщину. Саме тому в народі цю дошку ще називають – масив. Однією з найбільших переваг є те, що масивна дошка може бути відремонтована велику кількість разів, що підтверджено століттями. В масиві Ви можете знайти ексклюзивні варіанти для будь-якого інтер’єру, починаючи з індивідуальних кольорів і закінчуючи різними екзотичними породами: тік, горіх, мербау і т д. Не потрібно також забувати, що масив – продукт який виготовлений з екологічно чистого матеріалу.

Інженерна 2-х шарова дошка на фанері фсф

Як випливає із самої назви 2-х шарові підлоги зроблені з двох шарів. Верхній шар (В) – ламелі з цінної породи дуб завтовшки  3,4,6 мм, що дозволяє витримати від 2 до 4 ремонтів. Нижній шар (А) - виконанний з фанери класу ФСФ (водостійка) загальною товщиною 9, 12, 15 мм, в залежності від загальної товщини  (12, 16, 21). Ця конструкція робить продукт стабільним до зовнішніх чинників, а також підходить для теплих підлог, що і є одною з найбільших переваг. Також великим плюсом можна назвати  простий і дешевий монтаж інженерної дошки. Завдяки шип-пазу (D) приклеювання можна виконувати як між собою (не більше 25 м кв), так і до основи, причому це може бути як стяжка так і інші види покриття. По периметру (С) виконується V-фаска при фіксованій довжинні ламелей 600, 1200, 1800, 2400.

Паркетна дошка

Сучасна паркетна дошка являє собою конструктивно складну структуру, що складається з декількох шарів, надійно склеяних між собою. Всі шари розташовуються перпендикулярно один одному, що надає паркетній дошці значну міцність і стійкість до перепадів температурних режимів і вологи. Поверхневе покриття - здійснюється лаком або маслом. При нанесенні лаку використовується еластичний і міцний лак, що відповідає всім вимогам екологічної безпеки (має акрилову основу і не містить формальдегідів і феноломісткі компоненти). Покриття здійснюється 5ти-7ми шарами з ультрафіолетовим (УФ) висушуванням. Між першим і другим шаром використовується методика покриття «мокрий по мокрому», що значно підвищує адгезію. При нанесенні масла використовується масло, що поєднує натуральні рослинні масла (льняного, кокосового, соєвого, соняшникового) і затверджувального воску. Покриття маслом також здійснюється 5ти шарами: три шару грунтовки і два шари поверхневого з УФ висушуванням. Масло, проникаючи в пори деревини, як би «запечатує» їх зсередини і створює вологостійку перешкоду, яка захищає верхній шар.