Виробництво

Потужності Аrbofari розташовані в прикарпатській зоні українських Карпат та завдяки постійній модернізації виробництва та інвестиціям у сучасні технології підприємство є одними із найчистіших виробництв своєї галузі у Україні та Європі. Натуральна олія, яку використовує виробник проникає в пори деревини, утворює захисне покриття створюючи бар’єр для вологи і підсилює стійкість підлоги до забруднень.

Сам по собі дизайн не є цінністю, проте в комерції підлогових покриттів він здатний надати абсолютно нову цінність продукції та посилити візуальний вплив. Інвестуючи в дизайн, Аrbofari став ланкою архітектурної та дизайнерської лінійки, яка в кінцевому рахунку, приносить користь покупцям паркету як для громадських приміщень, так і приватних будинків. Наш асортимент продукції пропонує широкий вибір кольорів і матеріалів на будь-який смак. Також ми можемо реалізувати любий декор, індивідуально підійшовши до кожного клієнта. 

У 2018 році було налагоджено ще одну виробничу лінійку, яка випускає на ринок новий, іноваційний, багатофункціональний продукт - інженерна дошка. 

Паркетна інженерна дошка -це дерев'яна підлога, яка складається з двох шарів. Де верхній шар це дубова ламель, нижній шар -це водостійка березова фанера. З'єднання - шип\паз. На нижньому шарі фанери поперечні стабілізуючі шви по всій довжині дошки. Ширина дошки може бути виконана 160, 180, 200 та 220 мм. Довжина дошки від 600 до 2400 мм. 

Інженерна дошка - це стабілізована дошка. При її великих габаритах укладається прямо на стяжку, що суттєво зменшить витрати на монтаж, та здешивить підлогу в цілому. 

У великих приміщеннях вплив великих розмірів інженерної дошки можна вважати визначальним на весь інтер'єр. Широкі і довгі смуги створюють відчуття простору, легкості, в той час як при безлічі вузьких смуг підлога видається більш компактною.

Хоч інженерна дошка і поступається перед масивною дошкою в рядку служби, але за певних умов має цілий ряд переваг. Інженерна дошка не замінна, якщо у вас великі приміщення і потрібно безумовно дуже широку і довгу дошку. Вона володіє високою стійкістю до вологи. Крім сухих приміщень, можна укладати на кухні і закриті веранди, на перших поверхах де немає підвалів і завжди присутня природна вологість з землі.