Деревина

Французька ялинка
Французька ялинка

Вишня американська
Вишня американська

Вишня американська поширена в північно-східних частинах Канади і США. Колір деревини вишні варіюється від оранжево-червоного до червонувато-коричневого з атласним блиском. На відміну від європейської вишні, деревина американської істотно темніша. Завдяки красивій текстурі та кольору деревини, вишня американська завжди користується попитом. Використовується для курильних трубок, музичних інструментів та для внутрішнього облаштування маломірних суден і столярних виробів високого класу. У паркетному виробництві виготовляється паркет і паркетна дошка.

Дуб зимовий
Дуб зимовий

Дуб зимовий - велике, гілчасте дерево з величезною кроною і потужним стовбуром. Використовується у суднобудуванні, меблевій промисловості, для виробництва клепки, паркету, шахтних і гідротехнічних споруд, для виготовлення токарних і різьбярських виробів. Деревина дуба не має особливого запаху, з неї виготовляють діжки під коньяк, вино, пиво, спирт, оцет, олію. Дуб є прекрасним паливом. Деревина дуба має красиве забарвлення і текстуру. Вона щільна, міцна, пружна, добре зберігається на повітрі, в землі і під водою, помірно розтріскується і жолобиться, легко колеться, стійка проти загнивання і домашнього грибка.

Горіх американський
Горіх американський

Горіх американський поширений у Північній Америці, росте в змішаних лісах. Колір деревини темно-коричневий. Горіх американський відрізняється своїми так званими «пташиними клювками», сучками розміром з ніготь, які проявляються в шпоні у вигляді забарвлених прожилок з маленькою дірочкою в середині, які знижують якість дерева. Деревина може легко оброблятися вручну або механічно. Використовується в меблевому та дверному виробництві, для створення розкішних інтер’єрів: стінові панелі, перегородки, дорогі корпусні меблі, обшивка салонів яхт, літаків. Цікава комбінація горіха зі світлими породами дерева.

Ясен золотий
Ясен золотий

Ясен золотий поширений у Європі і в деяких частинах південної Азії. Деревина світла, з темним ядром та красивою текстурою. Володіє високою міцністю, в'язкістю, гнучкістю, стійкістю до розтріскування. Нагадує деревину дуба, має таку ж щільність і міцність. Оброблена поверхня дуже гладка. Деревина ясена дуже міцна, красива за текстурою і кольором, легка в обробці. З ясена роблять паркет, деталі літаків, предмети спортивного інвентарю: гімнастичні бруси, лижі, весла, тенісні ракетки, сходові поручні і рукоятки інструментів, виготовляють меблі і фанеру.

Дуб червоний
Дуб червоний

Зріла деревина червоного дуба має світло-коричневий або жовтувато-коричневий відтінок. Вона міцна, довговічна і стійка до впливу зовнішніх факторів. З часом темніє. Масив червоного дуба використовується при виробництві меблів, шпону, паркету, столів, шкатулок, бочок, застосовується в суднобудуванні і гірничій промисловості. Добре полірується, але з важкістю піддається механічній обробці.